- Team Eurosped thuis tegen het Apeldoornse Dros-AlternoPlaatsing: 17 uur geleden
- Het RTC gaat verder als RTC Atletiek OostPlaatsing: 17 uur geleden
- Programma zaterdagvoetbal voor het komend weekendPlaatsing: 18 uur geleden
- Voorbeschouwingen overige wedstrijden eerste klasse DPlaatsing: 18 uur geleden
- Derby in Vriezenveen: DOS’37-SVZWPlaatsing: 18 uur geleden
- Steven Schepers: “Afgelopen zondag viel voor mij alles op zijn plek”Plaatsing: 2 dagen geleden
- Niels van ‘t Hoog verlengt contract bij v.v. MariënbergPlaatsing: 2 dagen geleden
- Ultraloopster Arenda Könnecke rent 80 km in de 3 Bruggen Ultraloop in een supertijdPlaatsing: 3 dagen geleden
- Nu ook dames walking football bij Gold Stars HeraclesPlaatsing: 3 dagen geleden
- Swertz van HCR Prinsen superieur op NK Ankerkader 47/2 Ereklasse in HaarloPlaatsing: 4 dagen geleden
- Jolly Jumpers wint na Bemmel midweeks, nu ook van Den HelderPlaatsing: 4 dagen geleden
- Dames Rivo laten opnieuw een Nijmeegse koploper struikelenPlaatsing: 4 dagen geleden
- Spectaculaire seniorenfinales tijdens Dinkel Swim MeetPlaatsing: 4 dagen geleden
- Ruime nederlaag TOP tegen Oranje ZwartPlaatsing: 4 dagen geleden
- Herman Middelkamp vertrekt na vier seizoen bij Manderveen; Thijs Masselink is zijn opvolgerPlaatsing: 4 dagen geleden
- Sportlust Vroomshoop verliest in blessuretijd van KOSCPlaatsing: 4 dagen geleden
- Dames Tornado verliezen met 3-1 van Halley in WehlPlaatsing: 4 dagen geleden
- WS Twente organiseerde Long Course Challenge in TwentebadPlaatsing: 4 dagen geleden
- Coaches Ron Loos en Jan Mensink kijken tevreden terug op waterpolozaterdagPlaatsing: 4 dagen geleden
- NKC’51 wint met 16-21 van SKFPlaatsing: 4 dagen geleden
Heren HC Twente met 8-3 te sterk voor Lelystad

Zondag stonden de heren van Twente tegenover Lelystad, de nummer 6 van de ranglijst. Op papier zou dit geen ingewikkelde tegenstander moeten zijn, maar het spel bij Twente verliep erg moeizaam en fouten werden gemaakt. Maarten Adolfen zorgde gelukkig als snel voor de 1-0 vanuit een strafcorner en een mooie tip in van Christiaan Koekenberg bracht de heren op 2-0 voorsprong.
Het antwoord liet niet lang op zich wachten want Lelystad was duidelijk van plan drie punten mee te nemen en zette de stand op 2-1.
De wedstrijd verliep nog steeds niet soepel, maar met een mooie backhand vergrote Olivier Boenk de voorsprong van Twente weer naar 3-1, hierop reageerde Lelystad met de 3-2. Ondanks dat Twente de doelpunten wel maakte, kreeg de tegenstander toch te veel kansen. Achterspeler Stijn Hulshof bracht de bal met een wereldsprint, helemaal tot in de cirkel van Lelystad waarna Wouter Smulders deze mooi intikte en Branko Oude Middendorp zorgde voor een mooie voorzet die Olivier Boenk in het net kon leggen. Met 5-2 ging Twente de kleedkamer in voor een goed gesprek met coach Paul Schulz.
Na de rust werd het spel iets beter, en hoewel Lelystad de 5-3 scoorde wist Twente de kalmte in het spel te houden. Via een mooie voorzet van Olivier Boenk, kon Wouter Smulders er weer eentje inleggen, 6-3. Dat Olivier Boenk (foto) deze wedstrijd ver boven het niveau van de rest uitsteeg bewees hij met het 7e doelpunt. Als een ware jongleur wist hij met voortreffelijke bal beheersing, deze tussen alle spelers door te draaien en vervolgens over de keeper in de goal te leggen. (Zie video) En om het af te maken tikte hij ook het 8ste doelpunt er nog even in. Einduitslag 8-3, niet de beste wedstrijd maar de drie punten blijven in Hengelo.
Doelpuntenmakers: Olivier Boenk (4x), Wouter Smulders (2x), Christan Koekenberg (1x) en Maarten Adolfsen (1x).