|
Set-Up '65 dames 1 speelde in de Bankras hal, op historische volleybal grond, tegen TVC Amstelveen II. De thuisploeg had de laatste twee wedstrijden van Sneek en Taurus, het leidend duo in de B-League, weliswaar verloren, maar was daarvoor aan een ware heropstanding bezig geweest via een vijftal overwinningen op rij. Waardoor ze van de onderste plaats richting middenmoot waren opgerukt. Trainer / coach Matthijs Bult wist vooraf dat het geen gemakkelijke opgave zou worden om een zege uit Amstelveen mee te nemen. Maar dat zijn team in drie sets naar een nederlaag zou worden gespeeld had hij ook niet direct verwacht. (bron foto: www.setup65.nl)
Nadat TVC II in de 1ste set na een gelijkopgaand duel in de eindfase met 25-21 de gelukkige was geweest ging het in de 2de set bij een comfortabel lijkende voorsprong van 13-19 voor de gasten uit Ootmarsum mis. Zes punten verschil waren niet voldoende om als eerste bij de finishlijn te zijn en de set ging met 26-24 verloren. Ondanks alle goede voornemens om dan maar de 3de en volgende sets te pakken lukte er niets meer en was 25-12 een onthutsende afsluiting van wat een mooie volleybal middag had moeten worden.
Matthijs Bult: " Ik weet eigenlijk niet wat ons is overkomen, het lijkt wel of er veel te veel spanning op het team staat, ik heb het idee dat nu de derde plaats lonkt we vergeten wat we eigenlijk moeten doen, tenminste dat geldt voor een aantal van de dames. Ik denk dat we er deze week maar eens de spanning af moeten zien te krijgen."
|
| Sport |
| Volleybal |
| |
| Geschreven op |
| 15-03-2010 |
| |
| Bron |
| Gerard Heerink |
| |
| Aantal keer bekenen |
| 334 |
| |
| Hoofdpartner |
 |
| |
| Stem |
|
| |
| Deel Online |
|
|
|