|
OZ&PC Oldenzaal is met 45 zwemmers naar Heerenveen geweest waar samen met HZ&PC Heerenveen, Deltasteur Kampen, ZPC Stadskanaal, Dedemsvaart AC en de Rijn Wageningen de 4e en tevens laatste ronde in de Landelijke A Zwemcompetitie van het seizoen 2009/2010 werd gezwommen. Er is als collectief heel goed gezwommen.
De ploeg stond onder leiding van Tom Rikhof en Marjon Mulder die na afloop zeer tevreden waren over de prestaties van alle zwemmers. Landelijk is OZ&PC het seizoen 2009/2010 op een prima 3e plaats geëindigd (o.v.b.). OZ&PC gaat nu met 6 verenigingen strijden om een plek in de hoofdklasse. Er zijn 3 plaatsen te vergeven.
Deze promotie/degradatiewedstrijd wordt 11 april gehouden in het zwembad van Sportcentrum Vondersweijde, de thuisbasis van de OZ&PC zwemmers. |