Hyves: SportinTwente.nl Twitter: SportinTwente.nl RSS: SportinTwente.nl Startpagina: SportinTwente.nl Favoriet: SportinTwente.nl
Onnodige en vervelende nederlaag Rigtersbleek

Het afgelopen weekend stond de wedstrijd tussen Rigtersbleek en Steeds Hooger uit Apeldoorn op het programma. De vorige confrontatie in Apeldoorn ging in een mindere wedstrijd naar de Enschedeërs: 9-10.
De ploegen kennen elkaar al jaren, waarbij elke wedstrijd er één op zich is, en geen directe winnaar aan te wijzen valt.
Bij winst zou Rigtersbleek de degradatiezone achter zich laten. En Steeds Hooger vocht voor de laatste kansen.

De wedstrijd begon, waarbij Stefan Eij op de plek speelde van de geblesseerde Robbie ten Caat. Nadat de ploegen even aftasten en het spel op en neer ging, waarbij de gecreerde kansen niet werden afgemaakt, was het Steeds Hooger die de eerste 2x de korf wist te vinden; 0-2. Vooral verdedigend hadden de rood-witten het lastig tegen de ploeg uit Apeldoorn, die veel met de dames in het aangeefpunt speelden. De eerste helft ging gelijk op, waarbij vlak voor rust de Enschedeërs wat terugkwamen. Na een stand van 2-6, werd er met 5-6 de kleedkamers opgezocht.


Het tempo van de wedstrijd ging omlaag en er werd onrustig gespeeld en verkeerde keuzes gemaakt bij Rigtersbleek. Ook Steeds Hooger had moeite om het spel te maken, maar kon gestaag toch de doelpunten meepakken. Hierdoor liepen zij wederom uit naar voorsprong van drie punten; 6-9.Via Foppe Benedictus en Stefan Eij werd de marge weer verkleind, en wist Rigtersbleek op een gelijke hoogte komen; 9-9. In de hierop volgende aanval wisten de Apeldoorners direct weer een voorsprong te nemen en bleven zij in een overwinning geloven. In tegenstelling tot de korte aanvallen van Rigtersbleek, wist Steeds Hooger wel aanvallen van 2 minuten te maken en zodoende de wedstrijd uit te spelen: 11-12.

Sport
Korfbal
 
Geschreven op
08-02-2010
 
Bron
Jaap Gonning
 
Aantal keer bekenen
486
 
Hoofdpartner
 
Stem

0.0/5 (0 stemmen)

 
Deel Online
Laatste 10 artikelen Laatste 10 Korfbal artikelen
Hein Hulshof: spits van USV Hercules
HSC'21/Carparc speelt Hoogeveen drie kwartier zoek
DOS'19 gedeklasseerd door De Zweef
Uitslagen zondagamateurvoetbal
Rivo heren 1 wint Piepertoernooi
Het Herman Smienk Toernooi in Geesteren
Heutink (- Pollux) wint in Ootmarsum
Blauw-Zwart verliest eerste duel
Twente Regatta op het Twentekanaal
Mannen Jong Oranje naast podium







 

SportinTwente.nl - September 2010 Sport in Twente.nl | contact@sportintwente.nl RSS Partner worden?