|
Denise Schuring speelt voor E.K.C. Nääs en is werkzaam op een D.A.C. voor verstandelijk gehandicapten.
Wanneer ben je begonnen met korfballen? Toen ik 6 jaar was. Ik ben nu 22 jaar.
Waarom ben je gaan korfballen? Mijn achternicht zat in het eerste en heeft mij en mijn zusje meegenomen om een training te volgen en sindsdien waren we verkocht.
Wat zijn jouw korfbalambities? Lekker in het eerste kunnen blijven korfballen en dit seizoen kampioen worden uiteraard!
Wat voor club is E.K.C. Nääs? E.K.C. Nääs is een club die naast het korfballen de gezelligheid ook hoog in het vaandel heeft staan.
Zaal of veld? Het liefst speel ik in de zaal heb je tenminste geen last van het weer. Maar voor de sfeer speel ik het liefst op het veld.
Worden korfbalwedstrijden nooit geteisterd door het weer? Enkels. Ik heb het nog maar 3 keer meegemaakt dat een korfbalwedstrijd niet doorging of werd gestaakt door het weer.
Wat zijn je sterke punten? Mijn sterkste punt is mijn doorzettingsvermogen.
Ben jij bijgelovig? Ja, ik moet en zal in mijn eigen shirt nummer 6 spelen.
Wanneer is bij jullie het seizoen geslaagd? Als we bovenin meedraaien.
Wat zou jij doen als je niet korfbalde? Volleyballen
Heb jij wel eens gele kaarten gekregen zo ja waarvoor? Nee, ik heb in al die jaren nog geen kaart gehad.
Kan jij tegen je verlies? Alleen als we op een eerlijke manier hebben verloren en alles hebben gegeven in de wedstrijd.
Erger je, je als speler wel eens aan de vooroordelen die er over korfbal zijn? Nee, ik heb plezier in het korfballen. Het maakt mij niet uit wat anderen er van vinden.
Wat doe jij over vijf jaar, korfbal je nog? Hopelijk wel.
Waar wordt jij gelukkig van? Als ik helemaal moe en op uit het veld kom, dat ik het gevoel heb dat ik alles heb gegeven. En dan uiteraard met een dikke winst op zak.
Wist je van het bestaan van Sport in Twente.nl? Ik heb er hier en daar wel eens over gehoord, en vind het super dat ook clubs zoals de E.K.C. Nääs aanbod komen.
|